HAKKIMIZDA


Dürüm Aşkı markasının kurucusu olan Müslüm Çopur Hatay/İskenderun Doğumlu olup küçük yaştan itibaren gıda sektörünün içinde yetişmiş ve bu meslekte yıllarca hizmet etmiştir. Yıllarca kendi bizzat ustalığını yaptığı kebap dürüm sektöründe çalıştığı süre boyunca bu alanda uzmanlaşmış, bir marka oluşturma adına yeterli bir bilgi ve ustalığıyla bu markanın oluşması için gerekli atılımları gerçekleştirerek  kısa zamanda Antalya'da  sevilen bir isim olan "Dürüm Aşkı" markasını oluşturmayı başarmıştır.

Bu markanın ilham kaynağı olan dürüme duyulan sevgiyi tek bir cümleyle anlatan "Dürüm Aşkı" markası,  geçmişten gelen tecrübe ile kalite ve lezzetten ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hizmet etmeye devam edecektir. Siz müşterilerimizi şubelerimizde ağırlamaktan mutluluk duyar, gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yasal Uyarı.! Bu sitede bulunan görsel resim ve bilgilerin telif hakkı Dürüm Aşkı markasına aittir. Dürüm Aşkı markasının izni olmadan hiçbir yerde kullanılamaz.